top of page
b040bb3ccb97aa5c8dfdf557f3410d09.jpg

Usługi 
Doradztwa
Inwestycyjnego

Jesteśmy małym, ale doświadczonym zespołem. Działamy po to, by twoje pomysły biznesowe sprawdziły się na polskim rynku. Pomagamy w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od Due Diligence, a skończywszy na strategii wyjścia. Jeśli czegoś nie robimy sami, na pewno znamy odpowiednią firmę lub specjalistę. Rzuć nam wyzwanie i przekonaj się!

Our Services

Usługi dotyczące Państwa Inwestycji

czynią działalność bardziej opłacalną i zrównoważoną a jednocześnie łatwiejszą w zarządzaniu i mniej czasochłonną

Kontroling
Finansowy

Przeprowadzamy studium wykonalności i analizę SWOT. Możemy stworzyć Biznes Plan i opracować odpowiednie narzędzia raportowania. Przygotujemy również analizę wariancji, by porównać plan biznesowy z rzeczywistością.

Optymalizacja
Podatkowa

Naszym celem jest uzyskanie maksymalnej wartości twojego projektu. Przeprowadzimy analizę konkurencji i badania rynku, aby zidentyfikować Unikatową Cechę Oferty dla twojego przypadku biznesowego.

Zarządzanie
Projektem

Będziemy prowadzić inwestycję i proponować jej optymalizację, jeśli tylko będzie to możliwe. Później wdrożymy poprawki i będziemy je nadzorować, by twój projekt sprawnie funkcjonował i przyniósł lepszy zwrot z inwestycji.

Zarządzanie
majątkiem
i aktywami

Codzienne zarządzanie jest ciężarem dla każdego Inwestora. Znajdziemy odpowiednich ludzi lub będziemy nadzorować tych już wybranych i raportować ich pracę w sposób zrozumiały i pomocny. Utrzymamy projekt w optymalnej formie, by klienci czuli się zadowoleni a zyski rosły.

Administracja
i znajomość
polskiego rynku

Każdy projekt, duży czy mały, generuje tony papierkowej roboty. Niektóre projekty przynoszą zaskakujące problemy kulturowe. Większość wymaga znajomości lokalnego prawa i przepisów zarządzania zasobami ludzkimi. Pomożemy Ci zoptymalizować te "miękkie" procesy.

Sieć świetnych
lokalnych
ekspertów

Przez lata działalności zbudowaliśmy niezawodny zespół specjalistów. Możemy polecić Państwu naszych ekspertów prawnych (zarówno Prawników jak i Notariuszy), Architektów, Podwykonawców, Brokerów i Księgowych.

Rzuć nam wyzwanie

Zaineresowaliśmy Cię?

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

Zawsze szukamy nowych, ekscytujących projektów.

 

Spotkajmy się, omówmy Twoje potrzeby i wspólnie opracujmy strategię!

Contact
bottom of page